Strony

czwartek, 24 kwietnia 2014

Nature Walk- DT Scrapki.pl


Motywy zaczerpnięte z natury, to już niemal stały element moich prac. Bardzo polubiłem połączenie szarości i brązów z lekkimi tuszowaniami. 
Jak kiedyś wspominałem "Nature Walk" jest moją ulubioną kolekcją, jeśli chodzi o polskich producentów papierów.
Zapraszam na naszego firmowego bloga, gdzie znajdziecie całą listę materiałów niezbędnych do stworzenia tej pracy.Całość uzupełniłem kwiatami oraz gniazdem Prima Marketing, tak by całość wyglądała bardzo naturalistycznie - niczym uwieczniony na kartce fragment wiosennego widoku zza okna.Ogromną pomocą w tworzeniu prac w takim klimacie są oczywiście tusze, którymi można delikatnie pocieniować brzegi i podbarwić poszczególne elementy. Zestaw Distress Mini "Vintage" jest wprost wymarzony dla fanów takiej stylistyki!


Pozdrawiam 
Scrapki.pl

14 komentarzy:

 1. No i znowu muszę zacytować klasyka: ach jo... :)) Piękna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna! Podziwiam w zachwycie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie. Świetne pojednania elementów i koloru

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny karteluch, taki z jajami... Kolorystyka mi się podoba, bo jakoś bronzy, kremy, takie tonacje robią fajne wrażenie. Słodzić ci nie będę, bo nie muszę chyba... Już pływasz w morzu miodu, chłopie... Takie kartki przestrzenne jak porównać do tego co było można kupić kiedyś, to niebo a ziemia... Co będziesz przyklejał za 10 lat??? Hologramy lecących ptaków, zapachy kwiatów??? Pozdrawiam i trzym się! Czekam na więcej!

  OdpowiedzUsuń
 5. cudna Mariusz! ma piękne kolory!

  OdpowiedzUsuń
 6. aha i ja poproszę kurs jak tak fajnie mozna wiązać wstążeczki vintage , bo ja zawsze ich niszczę i nie umiem fajnie wpleśc w pracę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowna praca! Szczerze podziwiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu. Pozdrawiam i zapraszam.